Høydespesialisten AS

 

Du finner oss i Persveien 34 – lett tilgjengelig mellom Ring 3 og Østre Aker vei.

Høydespesialisten er et familieeid firma som har drevet i bransjen i mange år. Sikkerhet er det viktigste for oss. Alt utstyr du leier av oss er godkjent og sjekket ved en grundig klargjøring etter hver gang den har vært ute slik at du kan føle deg 100 prosent trygg når du bruker det.

Høydespesialisten AS eies og drives av familien Jensen – i samarbeid med våre flinke medarbeidere. Trenger du lift, stillas, anleggsmaskin eller annet utstyr – ring oss på
telefon 22 72 23 07 eller kom innom for en hyggelig prat.

Vi holder åpent mandag til fredag mellom 07-16.

(Uten om åpning tiden nås vi på telefon 22 72 23 07)

 

Ansatte

 

Tommy Jensen
Daglig Leder

908 58 385
tommy@hoydespesialisten.no
Kim Jakobsen
Utleiesjef
930 88 668
kim@hoydespesialisten.no
Bjørg Teigen
Adm sjef
464 44 011
bjorg@hoydespesialisten.no
Jorun Skotheim
Økonomi
976 07 610
jorun@hoydespesialisten.no
Roger Aune
Salg
406 98 473
roger aune@hoydespesialisten.no
Terje Torp
Salg
459 74 449
terje@hoydespesialisten.no
 

Kjetil Sandvik
Kunderådgiver
930 43 883
kjetil@hoydespesialisten.no

 

Isabell Andersen
Kunderådgiver
454 36 080
isabell@hoydespesialisten.no

 

Ronny Berg
Servicesjef
459 70 811
ronny.berg@hoydespesialisten.no

Kristian Hauge
Klargjører / Salg
474 59 340
kristian@hoydespesialisten.no
Rune Jensen
Service
906 74 038
rune@hoydespesialisten.no
Gregorz Baradziej
Service
469 77 747
 
Per-Åge Dybendahl
Sjåfør
908 34 508
Tadas Balsevicius
Sjåfør
469 81 154
Jan Ivar Rise
Sjåfør
479 28 502
jan-ivar@hoydespesialisten.no